Měřící technika

Naměřte přesné hodnoty s našimi pH metry

Naše společnost se zabývá prodejem přesných měřicích přístrojů pro profesionální využití. Nabízíme sortiment laboratorní techniky a retailových produktů. Naší doménou je prodej pipet, pH metrů a vah. Vybavíme zákazníky v prodejnách potravin, laboratoře a průmyslová zařízení.

Měřicí technika pro obchod i průmysl

Jsme zkušeným prodejcem analytických přístrojů, měřicí a laboratorní techniky. Nabízíme laboratorní, průmyslové a retailové produkty. Naším sortimentem vybavíte laboratoře, průmyslová zařízení i obchod. Přístroje METTLER-TOLEDO často využívají vědecko-výzkumná pracoviště či laboratoře pro kontrolu kvality. Vyrábíme a dodáváme také zařízení pro chemický, kosmetický, potravinářský či farmaceutický průmysl. Pořiďte si u nás pipety, špičky, pH metry a tisíce dalších přístrojů pro vaše pracoviště!

Precizní měření s pH metrem

Zajistěte si precizní výsledky při měření s našimi pH metry, hustoměry, přístroji pro termickou analýzu a další technikou, která ve vaší laboratoři nesmí chybět. Jsme největším světovým dodavatelem tří skupin přístrojů: vah, pipet a pH metrů. Jsme průkopníky v oblasti automatizovaných chemických systémů. Spolupracujeme také s klienty pracujícími v průmyslu. Naše kompletní průmyslová řešení pokrývají různé aplikace ve výrobních procesech u řady našich zákazníků. Stále častěji jsou také integrovaná do jejich IT prostředí.

Kromě laboratorní techniky máme také nabídku přístrojů METTLER-TOLEDO pro obchody. V prodejnách s potravinami sahá naše nabídka řešení od příjmu surovin, přes systémy pro samoobslužný prodej až po pokladny a kontrolní váhové terminály.

tel:
+420 226 808 150
fax:
+420 226 808 170
e-mail:
sales.mtcz@mt.com
web:
www.mt.com
  • Třebohostická 2283/2
  • Praha 10 - Strašnice
  • 100 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce